Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

2 30.11.2019 09:22:03

NOR SLOVENSKI VEČER! Ne le Luka DONČIĆ, tudi Goran DRAGIĆ je čaral pod košema, MIAMIJEV NORI niz!

twitter
Ne le Luka Dončić, sijajen je bil tudi Goran Dragić v dresu Miamija.

Morda ima Slovenija v tem trenutku le dva predstavnika v najmočnejši ligi na svetu, pa sta oba izjemno uspešna in kar je najpomembnejše - njunima kluboma trenutno zelo dobro kaže. Dončić je z Dallasom sinoči premagal Phoenix, nekdanjo ekipo Gorana Dragića.

Dragić je za zmago nad Golden Statom s 122:105 prispeval 20 točk v 26:48 minute in je bil najučinkovitejši igralec floridske ekipe, točko manj je dosegel Tyler Herro.

"Celo tekmo poskušamo igrati konsistentno," je po osmi domači zmagi - Miami je na domačem parketu letos še nepremagan - dejal trener Erik Spoelstra.

Značke: goran-dragić, miami