Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

2 31.12.2017 09:15:18

Poklonite se NAJVEČJEMU KRALJU! Kaj takega lahko stori le DRAGIĆ - njegova GESTA po koncu tekme vas bo pustila ODPRTIH UST! (video)

Goran Dragić je bil eden od osrednjih košarkarjev pri zmagi Miamija na gostovanju v Orlandu z rezultatom 117:111.

K uspehu svoje ekipe je v 38 minutah prispeval 25 točk, osem podaj, štiri skoke in dve ukradeni žogi.V ekipi Miamija je bil z 31 točkami sicer najboljši strelec Tyler Johnson, pri gostiteljih pa je z 39 točkami izstopal Aaron Gordon. Prav Dragić in Johnson sta bila tista, ki sta v drugem polčasu povlekla Miamijev voz. Ta je zaostajal že za 18 točk. Johnson je v tretji četrtini dosegel 22 točk, Dragić pa v zadnji 14. "V drugem polčasu smo popolnoma spremenili našo igro. Izboljšali smo obrambo in mislim, da je to odločilo tekmo," je povedal Dragić.

Toda slovenski košarkarski zvezdnik ni navdušil zgolj s svojo predstavo na parketu, temveč v prvi vrsti s svojo izjemno gesto po tekmi. V Orlandu je imel Miami podporo tudi svojih navijačev, Dragić pa se jim je oddolžil na najlepši možni način. Ne samo, da je delil avtograme, temveč se je med podpisovanjem sezul, podpisal oba svoja športna čevlja in ju podaril.

Če vam videoposnetka ne prikaže, si ga lahko ogledate TUKAJ.