Master Chef: Jajca usodna za prvega tekmovalca

IZJEMNA PREDSTAVA Luke Dončića! Zaradi TE vsestranske simultanke je kriza Reala pozabljena! (VIDEO)

Luka Dončić
euroleague.net
Luka Dončić je z izjemno predstavo spet obnorel svet.

Če se je pokojnega Dražena Petrovića oprijel vzdevek Mozart, je tale predstava Luke Dončića vredna vzdevka Mozart 2.0. Po nekaj »zgolj« odličnih predstavah je Luka spet zablestel v polnem sijaju, saj je v zgolj treh četrtinah Unicaji za zmago z 89:57 nasul 13 točk (6:11 met iz igre) in dodal 10 skokov, šest asistenc, dve blokadi in eno ukradeno žogo. Njegov indeks je znašal 28, bil je spet igralec tekme.

Glede na to, da je igral le tri četrtine (25 minut) se je zelo resno spogledoval celo s trojnim dvojčkom, a ker je v tem času Realu izdatno pomagal do visoke prednosti, mu je Pablo Laso v zadnji prihranil nekaj moči, kajti tempo je v tej sezoni res hud.

Kljub vsemu je na prvem mestu uspeh ekipe, zato mu Luka tega zagotovo ni zameril, čeprav vemo, da bi sam verjetno najraje odigral kar vse tekme v celoti. Ker je bila tokrat zmaga njegovega Reala res zelo zanesljiva, je lahko prekinitvi serije treh evroligaških porazov kraljevega kluba zaploskal s klopi.

Kaj vse je počel pred tem, pa si lahko ogledate spodaj. Pa uživajte …