Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 07.05.2024 10:17:53

Sramotna poteza velikega zvezdnika Denverja! Če bi to naredil Dončić, bi bil že izključen, on pa ... (video)

Denver je še na drugi domači tekmi izgubil z Minnesoto.

Minnesota Timberwolves je v konferenčnem polfinalu zahoda vpisala drugo zmago, tokrat so prvake Denver Nuggets premagali s 106:80. Sivi volkovi so s čvrsto obrambo parali živce članom zasedbe iz Kolorada. Nuggets bodo tretjo tekmo serije najverjetneje odigrali brez zvezdnika Jamala Murrayja. Tega so kamere v drugi četrtini ujele, ko je na igrišče vrgel toplotni obkladek, kar je povečalo možnost izključitve, ko bodo incident pregledali člani disciplinske komisije NBA. Zanimivo je tudi to, da to ni bil edini incident, v katerega je bil Murray vpleten, prav tako je proti sodnikom kazal, da so podkupljeni prav tako pa jim je zaploskal skoraj neposredno v obraz. Lahko smo prepričani o tem, da če bi to naredil Dončić, bi dobil vsaj eno tehnično napako. Murray? Nobene.

Ta incident je simboliziral težave Nuggets na tekmi, na kateri je Minnesota imela ves čas nadzor. Gostje so v začetku tretje četrtine povedli z 32 točkami prednosti. Trener Denverja Michael Malone je priznal: "Pravkar so nas pretepli v naši dvorani in osramotili smo se pred našimi navijači. Dobra stvar je, da ne bomo igrali do petka, tako da imamo priložnost, da se zberemo in razmislimo o tem, kaj želimo narediti naprej."

Značke: jamal-murray, denver