Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

gabriela anamaria goltes Ekipa24.si

Dončićeva Anamaria spet 'topi srca'! Srček in ...

0 17.11.2023 00:04:53

Obračun rdeče-belih v Pireju dobil Olympiakos

Grški Olympiakos je v 9. krogu evrolige premagal Crveno zvezdo z 88:83, Real Madrid pa je doma proti Monacu ohranil stoodstotni izkupiček.

Lanski finalisti evrolige iz Pireja so z odlično tretjo četrtino (19:9) vknjižili peto zmago, rdeče-beli iz Beograda pa so zdrsnili na izkupiček 3-6.
Reprezentant Slovenije v dresu Crvene zvezde Mike Tobey je igral 14 minut in pol in ob metu iz igre 3:4 dosegel sedem točk (trojke 1:2) ter imel štiri skoke. Igrišče je zapustil s petimi osebnimi napakami.
Zanesljivo je do osme zmage (čaka ga še zaostala tekma z Maccabijem) prišel tudi aktualni prvak iz Madrida, ki je nadigral zvezdniško zasedbo iz kneževine z 91:75.

Maccabi iz Tel Aviva je v Beogradu, kjer zaradi vojaškega konflikta v svoji državi igra domače tekme, premagal Fenerbahče (78:73) in se s peto zmago izenačil s turško zasedbo, v kateri kot pomočnik trenerja deluje bivši slovenski selektor Rado Trifunović.
Pri štirih zmagah ostaja Anadolu Efes, ki je v Milanu izgubil s 76:92. Italijani so tako prišli do tretje zmage.
V petek sledijo Žalgiris Kaunas - Bayern München, Asvel Villeurbanne - Baskonia, Panathinaikos - Virtus Bologna, Barcelona - Valencia in Partizan - Alba Berlin.

Značke: košarka, sta