Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 09.10.2018 09:11:10

S takšnim ZMAJEM je vse lažje: Dragić REŠETAL, podajal, skakal in tako ukanil čarovnijo (video)

Miami Heat je v pripravljalni tekmi pred začetkom sezone v floridskem derbiju severnoameriške košarkarske lige NBA s 90:89 doma premagal Orlando Magic.

Slovenski organizator igre Goran Dragić je k zmagi vročice v 22 minutah prispeval 16 točk, pet podaj in tri skoke. Dragić je bil drugi najučinkovitejši igralec Miamija. Več točk je prispeval le Rodney McGruder, ki je v 27 minutah dosegel 19 točk, pri tem pa pobral še osem odbitih žog in petkrat podal.
Po porazih na gostovanjih v San Antoniu, Charlottu in Washingtonu je to prva zmaga Dragićeve ekipe v pripravljalnem obdobju. Do prve tekme rednega dela 17. oktobra, ko bo gostoval v Orlandu, pa ga čakajo še pripravljalne tekme z New Orleansom in Atlanto.

Značke: košarka, nba