Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

luka doncic dallas oklahoma pm Ekipa24.si

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

0 28.01.2018 09:11:45

Miami do nove zmage, Dragić tokrat ni imel svojega večera

Košarkarji Miami Heat so vpisali še 28. zmago v tej sezoni lige NBA za četrto mesto v razvrstitvi vzhodne konference. Floridska vročica je doma premagala ekipo Charlotte Hornets s 95:91. Ljubljančan Goran Dragić je v 23 minutah tekme dosegel pet točk in štiri podaje, ob dveh izgubljenih žogah in metu iz igre 2:8.

Kapetan zlate slovenske košarkarske reprezentance je zgrešil vse tri mete za tri točke (0:3) ter je zadel le en prosti met iz štirih poskusov (1:4). Dragić v zadnji četrtini ni igral.

Prvi strelec Miamija je bil Josh Richardson z 19 točkami, Wayne Ellington se je ustavil pri 17 točkah. Ellington je zadel tudi trojko, s katero je štiri sekunde pred koncem za končni izid. Pri gostih se je izkazal Kemba Walker s 30 točkami. Miami je na začetku tretje četrtine zaostajal za 15 točk (60:75).

Košarkarje s Floride v noči na torek čaka gostovanje pri Dallasu. Miami je z 28 zmagami in 21 porazi na četrtem mestu lestvice vzhodne konference lige NBA. Na tretjem mestu so aktualni podprvaki Cleveland Cavaliers z enakim številom zmag, a z dvema porazoma manj.

Izidi
Miami Heat - Charlotte Hornets 95:91 (Goran Dragić: 5 točk, 4 podaje, 1 skok v 23 min. za Miami) Detroit Pistons - Oklahoma City Thunder 108:121 Indiana Pacers - Orlando Magic 114:112 Atlanta Hawks - Washington Wizards 104:129 Golden State Warriors - Boston Celtics 109:105 Minnesota Timberwolves - Brooklyn Nets 111:97 Denver Nuggets - Dallas Mavericks 91:89
Značke: košarka, nba