femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

5 09.01.2017 12:51:45

Kakšna tekma, kakšna zmaga: Je to najbolj neverjeten preobrat v zgodovini košarke? (VIDEO)

vszi
V ligi NCAA česa takega še niso videli, tudi sicer pa bi lahko to, kar je uspelo Nevadi, verjetno brez slabe vesti označili kot nekaj najbolj neverjetnega, kar se je kadarkoli zgodilo v košarki.

Štiri minute pred koncem so proti New Mexicu zaostajali za 25 (!) točk, še dobro minuto pred koncem je bilo kar +14 za njihove tekmece. A potem so začele padati trojke z vseh strani in v le 65 sekundah jim je uspelo izvleči podaljšek. Da je bila zgodba popolna, je Nevada po podaljšku zmagala s 105:104 in njihova pravljica je bila zaključena.

Neverjeten razplet dogodkov si lahko ogledate na spodnjem posnetku in zagotavljamo vam, da to ne bosta dve nesmiselno zapravljeni minuti vašega življenja.

Značke: ncaa, nevada, new-mexico