Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 04.12.2016 08:46:06

Miami v gosteh izgubil proti Portlandu

Moštvo lige NBA Miami Heat je v noči na nedeljo izgubilo pri Portland Trail Blazers z 92:99. Goran Dragić je za Miami odigral 35 minut in v tem času dosegel 18 točk, devet skokov in osem podaj. Prvi strelec Miamija je bil Hassan Whiteside, ki je zbral 28 točk in 16 skokov.

Vajeti Portlanda sta v svoje roke v ključnih minutah prevzela Damian Lillard in CJ McCollum, ki sta na koncu zbrala 19 in 17 točk, ter tako preprečila Miamiju, da bi nadaljeval niz zmag in vknjižil tretjo zaporedno.

Whiteside je bil zelo razpoložen za Miami, zadel je tudi tri minute pred koncem za vodstvo z 91:85, nato pa se je ekipi s Floride ustavilo. McCollum je malo zatem zadel za tri, Maurice Harkless je s prostima metoma prednost gostov izničil in domače približal na 90:91 poltretjo minuto pred koncem.

Slabi dve minuti pred koncem sta bili ekipi po McCollumuvem polaganju izenačeni na 92, isti igralec je povišal na 96:92 in nato malo manj kot minuto pred koncem zadel še iz skoka, domači pa so vodstvo znali ohraniti do konca.

Miami ima tudi precej smole s poškodbami, pred tekmo je ekipa sporočila, da napadalec Luke Babbitt ne bo igral, na seznamu se je tako pridružil Justisu Winslowu, Dionu Waitersu in Joshu Richardsonu, tako da je za igro sposobnih zgolj deset igralcev.

Miami bo zdaj v noči na sredo doma gostil New York Knicks s Sašem Vujačićem, Portland pa odhaja na obisk k Chicago Bulls, tekma bo na sporedu v noči na torek.

V ostalih tekmah so Milwaukee Bucks s 112:103 premagali Brooklyn Nets, Charlotte Hornets so po podaljšku morali priznati premoč Minnesota Timberwolves s 120:125, Toronto Raptors so s 128:84 nadigrali Atlanta Hawks, Philadelphia 76ers pa so proti Boston Celtics izgubili s 106:107.

Memphis Grizzlies so s 103:100 premagali Los Angeles Lakers, Dallas Mavericks so bili od Chicago Bulls boljši s 107:82, Utah Jazz od Denver Nuggets s 105:98, Golden State Warriors pa od Phoenix Suns s 138:109.