lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

0 30.11.2016 10:21:38

Razpoloženi Udrih Detroitu pomagal do zmage v gosteh

Košarkarji Detroit Pistons so v ligi NAB s 112:89 v gosteh premagali Charlotte Hornets. Med tistimi, ki so pomagali k deveti zmagi Detroita v tej sezoni je bil tudi Slovenec Beno Udrih, ki je v 20 minutah vpisal sedem podaj in sedem točk.

Udrih je zadel eno trojko iz enega poskusa, ob metu iz igre 3-5, v statistiko pa je vpisal še skok in ukradeno žogo. Za zmago batov iz Detroita je Tobias Harris vpisal 24 točk, Kentavious Caldwell-Pope in Marcus Morris pa sta vsak dodala po 18 točk.

Odigranih je bilo še pet tekem. Za presenečenje je poskrbela ekipa Brooklyn Nets, ki je po dveh podaljških ugnala goste iz Kalifornije Los Angeles Clippers s 127:122, tretjo najboljšo ekipo zahodne konference. Za mrežice je Sean Kilpatrick v najboljši predstavi kariere prispeval 38 točk. Kilpatrick je bil zvezda dramatične končnice, saj je kar 31 točk zbral po tretji četrtini. Mrežice so proti Clippers prekinile niz sedmih porazov.

Košarkarji vodilne ekipe vzhodne konference Cleveland Cavaliers so izgubili v gosteh pri Milwaukee Bucks s 101:118. Prvi zvezdnik gostov LeBron James je vpisal 22 točk, pri domačih je Giannis Antetokounmpo pristal pri 34 točkah, s čimer je izenačil najboljši izkupiček v karieri.

Za najboljšo predstavo večera je poskrbel Anthony Davis, ki je za zmago New Orleansa prispeval 41 točk in ob tem ujel še 16 odbitih žog. Pelicans so odpravili Los Angeles Lakers s 105:88.

Ekipa Orlando Magic je bila v gosteh boljša od San Antonio Spurs s 95:83. San Antonio, druga najboljša ekipa Zahoda, je tako pod domačima obročema prekinil niz neporaženosti, v katerem so ostroge zbrale kar devet zmag po vrsti.

Gordon Hayward je razveselil ljubitelje košarke v Utahu, kjer so domači Jazz s 120:101 premagali Houston Rockets in slavili še četrto zaporedno zmago. Hayward je v najboljši predstavi v tej sezoni zbral 31 točk, zvezdnik raket James Harden je prispeval 26 točk.