Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 13.11.2016 08:27:50

Miami nemočen brez Dragića

Košarkarji Miami Heat so v ligi NBA izgubili doma proti ekipi Utah Jazz z 91:102.

Za Miami ni igral slovenski organizator igre Goran Dragić, ki si je na prejšnji tekmi zvil levi gleženj. Poraz so vpisali tudi košarkarji New York Knicks, ki so v gosteh pri Toronto Raptors izgubili s 107:118. Sašo Vujačić ni zaigral za Knicks.

Ekipa Detroit Pistons je premagala Denver Nuggets s 106:95 za prvo zmago v gosteh v tej sezoni, za katero je Beno Udrih, edini Slovenec, ki je tokrat stopil na parket, v 18. minutah dosegel devet točk in pet podaj.

V Denverju je Tobias Harris zbral 19 točk, Marcus Morris pa dve manj za zmagovite goste. V Torontu je za zmagovite gostitelje DeMar DeRozan nanizal 33 točk, sedem skokov in štiri podaje, dosegel pa je tudi odločilne koše ob koncu izenačene tekme, na kateri se je vodstvo zamenjalo sedemindvajsetkrat. Carmelo Anthony je za New York dosegel 31 točk.

Trener Miamija Erik Spoelstra je po tekmi priznal, da se je poznalo, da Dragića ni bilo v ekipi, saj je drugače igra Miamija hitrejša, zato upa, da bo graditelj igre Miamija čim prej nared za nastope. Miamiju ne kaže najboljše in je po četrtem porazu v nizu najslabše začel sezono po letu 2007. Tokrat mu ni uspelo premagati oslabljenega Utaha, saj sta poškodovana George Hill in Boris Diaw, Derrick Favors pa je zaradi bolečin v levem kolenu tekmo predčasno končal že v prvi četrtini. Utah je z zelo dobro obrambo onemogočili domače, ki so v prvih treh četrtinah dosegli le 59 točk, kar je bilo dovolj za zanesljivo zmago, četudi so domači v zadnji četrtini zadeli 61 odstotkov metov.

V pestrem košarkarskem dogajanju onstran Atlantika je moštvo Los Angeles Lakers premagalo New Orleans Pelicans s 126:99, Boston Celtics so bili boljši od Indiana Pacers s 105:99.

Philadelphia sixers je bila slabša od Atlanta Hawks (96:117), ki je vpisala še četrto zaporedno zmago. Washington Wizards so klonili v gosteh pri Chicago Bulls s 95:106, San Antonio Spurs je v teksaškem derbiju premagal Houston Rockets s 106:100, Los Angeles Clippers so premagali Minnesoto s 119:105 za šesto zaporedno zmago, Milwaukee je bil boljši od Memphisa s 106:96, prve zmage v gosteh so se veselili košarkarji Brooklyna, ki so s 122:104 premagali Phoenix.