1664388706-21082006-3809c5aa897e1de8855faa79abd1a63c Necenzurirano

Konec stečaja cerkvenega Zvona: izgubljenih 800 ...

pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

0 21.10.2016 09:42:40

Vročica brez Dragića izgubila proti Charlotte Hornets

Košarkarji Miamija so v sedmi pripravljalni tekmi na novo sezono, ki se prične prihodnji teden, izgubili v gosteh pri Charlotte Hornets z 88:96. Slovenski reprezentant Goran Dragić po odločitvi trenerja ni zaigral, je pa Beno Udrih za vročico prispeval dve točki in dve podaji v osmih minutah igre. Z 19 točkami je bil najboljši Rodney McGruder.

Miami je v pripravljalnem obdobju premagal Orlando, Washington, Brooklyn in San Antonio ter dvakrat klonil proti Minnesoti in tokrat proti Charlottu.

Pripravljalno tekmo so odigrali tudi pri New York Knicks, za katere je Saša Vujačić začel v prvi peterki in v 14 minutah dosegel štiri točke, tri ujete žoge in podajo. New York je s 116:111 premagal mestne tekmece Brooklyn Nets. Z 21 točkami je bil prvi strelec New Yorka Carmelo Anthony. New York ima v predsezoni razmerje zmag in porazov 4-2.

Značke: dragić, miami