Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

0 31.03.2015 15:13:22

Za 11 točk je potreboval 65 sekund (video)

vszi
Moštvo Atlante v letošnji sezoni igra odlično.

Hawksi imajo na svojem kontu 56 zmag in 18 porazov, s tem izkupičkom pa so najboljše moštvo Vzhoda. Zadnjo zmago so sinoči dosegli v dvoboju z Milwaukeejem, na svojem parketu so slavili s 101:88.

Srečanje je postreglo tudi z zelo zanimivo podrobnostjo. Za njo je poskrbel član Hawkesov Kyle Korver. Štiriintridesetletni branilec je na igrišču preživel 33 minut in 37 sekund. V tem času je v statistiko vpisal enajst točk, pet podaj in skok.

V oči pa bode podatek, da je vseh enajst točk dosegel v 65 sekundah. Zgodilo se je na začetku druge polovice tretje četrtine, ko je uspešno zaključil štiri napade svoje ekipe in dobesedno prerešetal mrežico tekmečevega koša. Dodamo lahko, da gostje v tem času niso vpisali niti točke.