Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

1 06.06.2023 20:57:38

Zmaji brez možnosti v Beogradu, njihovo slovo pa je z mrkim obrazom videl tudi on! (foto)

Olimpija je izgubila proti Partizanu in sezono v ligi ABA sklenila v polfinalu.

Po katastrofalnem začetku zmajev (2:16) so se ti do zadnje četrtine še dobro upirali favoriziranim črno-belim, jih vmes celo ujeli na 29:29. V zadnjih desetih minutah pa je sledil popoln razpad sistema in končalo se je z 90:71.

Najpomembnejšo tekmo sezone, kot so zapisali pri Cedeviti Olimpiji, si je s tribune ogledal tudi legendarni slovenski košarkar Goran Dragić. Če kdo, potem včeraj na igrišču res ni razočaral njegov mlajši brat Zoran, ki je Olimpijo ohranjal pri življenju, dokler jo je lahko …

V finalu lige Aba na tri zmage bosta tako tudi letos igrala Crvena zvezda in Partizan. Če si v rdeče-belem taboru seveda premislijo in se odločijo finale odigrati. Oba imata po šest naslovov. Crvena zvezda lahko pride to tretjega zaporednega, Partizan pa do prvega po desetih letih.

Cedevita Olimpija se bo zdaj posvetila finalu lige Nova KBM, kjer je rezultat v zmagah s Helios Suns izenačen na 1:1. Tretja tekma v nizu na tri zmage bo v četrtek v Domžalah.

Najboljša strelca Cedevite Olimpije sta bila Zoran Dragić s 15 točkami in Amar Alibegović, ki jih je dosegel enajst.

Značke: partizan, olimpija