Barron Trump - Za to je zaslužna slovenska kri!

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 14.03.2023 11:27:48

Drama v Beogradu! Derbi Partizan - Zvezda s šokantnim zaključkom, Francoz skočil v tekmeca in ... (video)

Na velikem derbiju v ligi ABA je bilo kar nekaj vroče krvi.

Partizan je v derbiju 21. kroga lige ABA premagal Crveno zvezdo in na prvem mestu prvenstvene razpredelnice zadržal prvo mesto. Dvoboj se je začel po željah gostov, ki so po polčasu vodili že s 13 točkami razlike, a so v drugem polčasu domači povsem zavladali na parketu in slavili z 92:81.

Kot se za takšen derbi spodobi, je bilo prisotne kar nekaj vroče krvi, v središču pozornosti pa Francoz iz vrst Paritizana Mathian Lessort. Prvi strelec dvoboja in najkoristnejši igralec je na začetku zadnje četrtine skočil v Filipa Petruševa. Po zaslugi hitrega posredovanja soigralcev so se strasti umirile, a ne za dolog.

Takoj po zadnjem sodniškem žvižgu je spet sledil izbruh, Lessort pa se je pognal za istim igralcem. Kaj sta imela, ni znano, zagotovo pa Francoza čaka kazen s strani vodstva lige.

Značke: aba, košarka