Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 16.11.2018 21:58:53

Kdaj se bo to KONČALO? Šesti zaporedni poraz Petrola Olimpije!

M24
Košarkarji Igokee so v tekmi 8. kroga lige ABA premagali Petrol Olimpijo s 115:105 (39:25, 66:60, 89:80).

Košarkarji Petrol Olimpije v Laktaših proti Igokei niso prekinili niza petih zaporednih porazov. Igokea je imela vse niti tekme v svojih rokah, v domači dvorani pa ima proti Olimpiji 100-odstoten izkupiček - osem zmag. Ljubljančani so nocoj igrali brez Issufa Sanona, Blaža Mesička, Jaleka Feltona, Igorja Tratnika in Petra Vujačića.

Tekma se je za Olimpijo začela slabo. Po petih minutah je zaostajala s 7:22. Zatem so Ljubljančani zaigrali nekoliko bolj, posledično so zmanjšali zaostanek na 15:24, a v končnici prvega polčasa spet nekoliko popustili (25:39). Sredi druge četrtine je bil zaostanek zmajev 43:51, ob polčasu 60:66. V 25. minuti so varovanci Zorana Martića prišli na pet točk zaostanka, nekaj napadov kasneje na 75:79, a bližje niso zmogli.

Igokea je brez večjih težav dosegala koše, Olimpija se na drugi strani ni mogla na manj kot devet točk, dobro minuto pred koncem, ko je Domen Lorbek zadel dva prosta meta za 112:100, pa je že bilo jasno, da bo Olimpija v Ljubljano šla praznih rok.

Marko Simonović je dosegel dvojni dvojček z 20 točkami in 10 skoki. Dvajset točk je dal tudi Roko Badžim, ki je dosegel pet trojk. Prvi strelec Olimpije je bil Scottie Reynolds z 21 točkami.

Igokea - Petrol Olimpija 115:105 (39:25, 66:60, 89:80)

* Dvorana Laktaši, gledalcev 1300, sodniki: Boltauzer (Slovenija), Vojinović (Srbija), Radojković (Hrvaška).
* Igokea: Lešić 21 (9:11), Adamović 8 (1:2), Zubčić 15 (1:2), Milošević 2, Radivojević 2, Lafayette 15 (2:2), Williams 20 (2:4), Ilić 2, Anđušić 16 (4:5), Rikić 5 (1:1), Lorbek 9 (2:2).
* Petrol Olimpija: Reynolds 21 (3:4), Špan 13 (5:8), Lazić 11 (1:2), Simonović 20 (3:3), Lapornik 10 (2:2), Begić 8 (4:4), Badžim 20 (1:1), Radulović 2.
* Prosti meti: Igokea 21:27, Petrol Olimpija 19:24.
* Met za tri točke: Igokea 10:21 (Zubčić in Lafayette 3, Anđušić 2, Adamović, Lorbek), Petrol Olimpija 14:30 (Badžim 5, Reynolds 4, Lazić in Lapornik 2, Simonović 1).
* Osebne napake: Igokea 22, Petrol Olimpija 26
* Pet osebnih: Lazić