49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 06.02.2018 20:59:11

Vršac - Sixt Primorska 74:68 (17:16, 32:35, 51:55)

Košarkarji Sixta Primorske so v 17. krogu lige Aba2 v gosteh izgubili proti srbskemu Vršcu z 68:74 (16:17, 35:32, 55:51).

Osrednja tekma med slovensko in srbsko zasedbo se je končala z zmagoslavjem domače ekipe iz Vršca, ki je koprski prizadejala šesti poraz v sezoni in se po številu točk izenačila z doslej vodilno zasedbo lige Aba2.

Do 36. minute sta bila tekmeca povsem izenačena (64:64), v prelomnih trenutkih dvoboja pa se je primorski zasedbi povsem zalomilo. Srbska ekipa ji je s kolektivno igro - med strelce se je vpisalo kar deset njenih igralcev, nihče od njih pa ni dosegel več kot devet točk - dobri dve minuti pred koncem ušla na osem točk (72:64), tega primanjkljaja pa Sixt Primorska v sami končnici tekme ni več mogla nadoknaditi.

Pri Sixt Primorski, ki je po današnjem porazu in nepopolnem krogu nazadovala na drugo mesto v tem tekmovanju, je bil najbolj učinkovit Mirko Mulalić z 18 točkami, tri manj je prispeval izkušeni Nebojša Joksimović.

Značke: košarka, sta