Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

vinicius Ekipa24.si

Zvezdnik Reala in Brazilije se je zlomil pred ...

0 03.01.2018 22:14:01

Krka klonila proti Lovćenu

Košarkarji Lovćena Cetinj so v tekmi 12. kroga lige Aba2 premagali Krko z 78:73 (23:16, 42:29, 61:51).

Po 11 krogih so bili Novomeščani pri vrhu lestvice, saj so zbrali osem zmag in tako kot še tri ekipe zbrali po 19 točk. Lovćen je s 15 točkami zasedal 10. mesto, z novima dvema točkama pa bo poskočil po lestvici navzgor proti vrhu.

Novomeščani so tekmo začeli dobro, saj so vodili do pete minute, ko so Črnogorci izenačili na 12:12. V zaostanku se nato niso več znašli, v 32. minuti se je Krka sicer še približala na -3, a je Lovćen zdržal.

Pri Krki je bil najbolj strelsko razpoložen Dalibor Đapa, ki je dosegel 17 točk, eno manj je dosegel Marko Jošilo, še eno manj pa Dino Cinac. Na drugi strani je Mašan Vrbica dal 19 točk.

Krko v 13. krogu čaka obračun proti Vršcu, tekma bo v torek, 9. januarja.

Značke: košarka, sta