kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 19.11.2017 09:07:01

NEVERJETEN koš iz 'slačilnice', prava bitka, modrica na očesu in velika ZMAGA (video)

tw
Košarkarji Olimpije so včeraj presenetljivo slavili v dvorani Pionir v Beogradu, ko so na kolena spravili Partizan.

Zmaji so na tekmo v Beograd pripotovali neposredno iz Aten, kjer so v ligi prvakov visoko izgubili, toda potem so se zbrali in več kot preseneteljivo na koncu utišali gledalce v dvorani Pionir.

Verjetno pa je Vanja Marinković, igralec Partizana, dosegel enega najlepših košev ob pisku sirene. Ob koncu prvega polčasa je skoraj izpod svojega koša vrgel žogo preko celega igrišča in zadel. Kakšna trojka. Partizna je takrat povedel za deset točk (45:35), toda zmaji so odlično odigrali tretjo četrtino in v napeti končnici slavili za točko (78:77). Najboljši igralec srečanja je bil ostrostrelec Olimpije Jan Špan, ki je dosegel 20 točk, zadel pa je šest trojk z odličnim metom (6:11), ob tem pa sploh ni metal za dve točki, zadel pa je še oba prosta meta in dodal tri skoke in pet asistenc.