Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Skromna, a čista hiška doživlja pravljično ...

0 17.11.2016 22:30:32

Do zmage v evroligi od štirih Slovencev le Blažič

Za košarkarje v evroligi ni premora.

Nocoj so nastopili štirje Slovenci, zmage se je veselil le Jaka Blažič, ki je z Baskonio gostil Brose Basket Bamberg Alekseja Nikolića in zmagal z 81:74. Alen Omić z Anadolujem Efesom in Zoran Dragić z Emporio Armanijem Milanom sta izgubila.

Alen Omić je ob porazu njegovega Anadolu Efesa v mestnem derbiju proti Fenerbahčeju z 80:88 dosegel štiri točke, en skok in eno ukradeno žogo, na parketu pa je preživel 4:41 minute.

Poraz je doživel tudi Zoran Dragić, njegov Emporio Armani Milano je z 70:83 izgubil proti Crveni zvezdi. Dragić je igral 22:53 minute, v statistiko pa vpisal devet točk, tri skoke in eno ukradeno žogo.

Za konec sta se pomerili še ekipi Baskonie in Brose Basket Bamberga, za kateri igrata Jaka Blažič in Aleksej Nikolić. Zmage z 81:74 se je veselila Baskonia z Blažičem, ki je igral 14:31 minute, ostal je brez točke, je pa trikrat uspešno skočil in enkrat podal. Aleksej Nikolić ni dobil priložnosti za igro v dresu Bamberga.