Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

0 20.01.2021 10:06:43

Liga IHL: Blejcem končnica in ves plen

m24.si
V torek je potekala ena od zaostalih tekem v ligi IHL.

Celjani so gostili Blejce, ki so na Štajerskem osvojili ves izkupiček, kar jim je uspelo v končnici tekme. Kapetan Celja Aljaž Ogrizek je v zadnji sekundi druge tretjine izkoristil power play – tudi do vodstva z 1:0 so Celjani prišli ob številni prednosti – in poravnal izid. Velik korak proti zmagi so gostje naredili v 55. minuti z golom Nika Rekarja, 17 sekund do konca tretje tretjine pa je zmago MK Bleda z zadetkom v nebranjena vrata potrdil Mitja Pazlar.

V petek je na sporedu še ena tekma, Slavija Junior bo v Tivoliju gostila Celjane.

Celje  MK Bled 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
Celje – Dvorana v Mestnem parku. Brez gledalcev. Sodniki: Lešnjak, Javornik in Snoj (vsi Ljubljana).
Strelci: 1:0 J. Flajs (Ž. Flajs, U. Jeram, 6., PP1), 1:1 Konc (G. Podrekar, Ta. Burazin, 23.), 1:2 Rekar (Pazlar, 26.), 2:2 Ogrizek (Trelc, 40., PP1), 2:3 Rekar (G. Podrekar, Pančur, 55.), 2:4 Pazlar (60., EN).

5. Celje   10  1  0  1  8  26:63   4
Legenda: število tekem, število zmag (tri točke), število zmag po podaljšku ali kazenskih strelih (dve točki), število porazov po podaljšku ali kazenskih strelih (ena točka), število porazov (nič točk), razlika v zadetkih, točke
Značke: liga-ihl, mk-bled, celje