Kaj se danes dogaja s prvim zmagovalcem ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 28.12.2019 08:14:14

Kralji do zmage po podaljšku

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL gostovali pri San Jose Sharks in prišli do zmage po podaljšku s 3:2. Odločilni gol za zmago je v drugi minuti podaljška dosegel Jeff Carter, pred tem se je dvakrat med strelce vpisal Martin Frk. Slovenski as Anže Kopitar je v dresu kraljev tokrat ostal brez točk.

Kraljem, ki so prekinili niz treh zaporednih porazov, po dveh tretjinah ni kazalo dobro, saj so zaostajali z 0:2. Za domače sta v 27. in 32. minuti zadela Erik Karlsson in Joe Thornton.

Potem pa so gostje zrežirali preobrat. V zadnjem delu rednega dela je na debiju v dresu Los Angelesa dvakrat zadel Frk (42. in 59. minuta), ki sicer izkušnje nabira v nižji ligi AHL za Ontario, v petek pa so se pri kalifornijski ekipi odločili, da mu ponudijo priložnost v ligi NHL.

V podaljšku je za popoln preobrat in zmago kraljev zadel Carter.

Los Angeles Kings prihodnja tekma čaka že v noči na nedeljo, ko bo Kopitar s soigralci gostoval pri Vancouver Canucks.

Značke: hokej, nhl