Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Skrito v raju: Takšni ljudje so ljubi Mateju ...

bk
0 09.03.2016 20:15:28

Moskovčani v drugo neusmiljeni

CSKA v ligi KHL do izenačenja v seriji.

Danes je CSKA Jana Muršaka odigral drugo tekmo četrtfinala, v kateri pa je pokazal, da je bil poraz na uvodni proti Nižnjem Novgorodu zgolj posledica zarjavelosti, ki se je na Moskovčanih nabrala potem, ko so osmino finala končali ekspresno, po zgolj štirih tekmah.

Ruski prvaki pa niso potrebovali veliko časa pa tudi vzpodbude ne, da so se prebudili in pokazali, zakaj so redni del sezone končali z veliko prednostjo pred tekmeci. Po porazu z 1:2 na prvi tekmi proti Torpedu, so včeraj fantje moštva iz ruske prestolnice pokazali drugačen obraz, predvsem pa raven svoje igre dvignili v napadu.

Če so ob uvodu goste uspeli premagati le enkrat, jim je v drugo pred domačini navijači v njihove Ledeni palači to uspelo petkrat, medtem ko je Nižnji Novgorod uspel danes doseči le častni zadetek, z zmago s 5:1 pa je CSKA serijo tako izenačil na 1:1.

Hitri Mariborčan se znova ni vpisal med strelce ali podajalce in je tako niz brez točke podaljšal že na šest tekem. Na ledu je preživel slabih 15 minut, v tem času pa je blokiral dva strela, dvakrat je ustrelil na gol in dobil šest od desetih sodniških metov.
CSKA in Torpedo tretji boj čaka v petek popoldne, prvič pa se bosta moštvi srečali v Nižnjem Novgorodu.

Značke: cska, muršak