bk
0 29.02.2016 10:22:18

CSKA pometel s Slovanom

V soboto se je letošnja klubska sezona končala še za dva slovenska hokejista.

Pred našima sijajnima napadalcema, za katerima je druga sezona v ligi KHL, Rokom Tičarjem in Žigo Jegličem, je tako zdaj le še dokazovanje na reprezentančni ravni.

Slovan v Bratislavi namreč tudi na drugi domači tekmi pred več kot deset tisoč navijači proti moskovskemu CSKA-ju ni uspel zmagati, kar bi ga še rešilo pred izpadom iz končnice. Ruski prvak je s sijajno zadnjo tretjino, v kateri je dosegel vse tri zadetke, slavil s 3:1 in se z "metlo", s 4:0 v zmagah, prebil v drugi krog končnice.

Trije Slovenci so spet ostali brez točk. Rok in Žiga sta na ledu igrala slabih 14 oziroma 15 minut, le Tičar je enkrat ustrelil proti vratom gostov, za katere je Jan Muršak odigral slabih 16 minut in dvakrat ustrelil na gol.

Značke: khl, cska, bratislava