Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 05.01.2018 09:22:01

Kopitar s kralji klonil v olimpijskem Calgaryju, usoden je bil mrk v drugi tretjini

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški hokejski ligi NHL gostovali pri Calgary Flames in v olimpijskem mestu izgubili s 3:4. Čeprav so kralji povedli z 2:0, so gostitelji v drugi tretjini dosegli kar štiri gole, kar jim je pomagalo do zmage. Najbolj sta se izkazala Sean Monahan in Micheal Ferland; vsak je dosegel gol in podajo.

Kapetan kraljev Anže Kopitar je bil podajalec prvi prvem zadetku gostov na tekmi, Los Angeles je po prvih 20 minutah vodil že z 2:0, nato pa so domači hokejisti zrežirali preobrat. Poleg Monahana in Ferlanda sta se med strelce za Calgary vpisala še Troy Brouwer in Mark Jankowski.

Pri kraljih je bik z dvema zadetkoma najbolj razigran Tanner Pearson, enkrat pa je bil uspešen Derek Forbort.

Kralji se zdaj po treh gostovanjih v zahodni Kanadi vračajo domov z izkupičkom štirih od šestih možnih točk, naslednja tekma pa jih čaka v soboto, ko bodo v domačem Staples Centru gostili Nashville.