Kaj se dogaja v slovenski reprezentanci?! Novi ...

lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

0 13.11.2017 09:03:13

Kopitar je vroč, kot že dolgo ne: Izenačil rekord kariere, Kralji žal ostali praznih rok (video)

Hokejisti Los Angeles Kings so po odličnem štartu v sezono zabeležili drugi zaporedni poraz v domači dvorani Staples Center. Premagal jih je San Jose Sharks z 2:1.

Kralji so povedli v prvi tretjini s čudovitim golom Dustina Browna, podajo je prispeval Anže Kopitar (v spodnjem posnetku), v drugih dvajsetih minutah je izid ostal nespremenjen, v zadnji tretjini pa so gostje dvakrat zadeli v polno. Najprej Melker Karlsson, sedem minut pred koncem pa še Joel Ward.

Anže Kopitar je na 17 tekmah za osem zadetkov in trinajst podaj zbral 21 točk in je osmi najučinkovitejši igralec lige NHL. Vsaj točko je dosegel na osmi zaporedni tekmi, s čimer je izenačil rekord kariere, hkrati pa je vknjižil vsaj eno podajo na sedmi zaporedni tekmi, kar mu do zdaj še ni uspelo. Na vrhu najkoristnejših igralcev lige je Steven Stamkos iz Tampa Bay Lightning z 31 točkami.

Kralji, ki so z izkupičkom 11-4-2 še naprej druga najboljša ekipa na zahodu, bodo tudi naslednje tri tekme igrali doma, in sicer čez dva dni z Vancouverjem, nato z Bostonom in 18. novembra s Florido.