Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

vladimir-tintor Njena.si

Zgodil se je preobrat, snema se 4. sezona Botrov

0 10.11.2017 08:59:59

Kopitarjevi kralji naleteli na trši oreh: Brez odgovora proti vodilni Tampi

Pri Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja, vodilni ekipi pacifiške skupine, je tokrat v severnoameriški hokejski ligi gostovala vodilna ekipa lige NHL, Tampa Bay Lightning. Gosti so si že v prvi tretjini v razprodanem Staples Centru priigrali visoko prednost s 4:0, na koncu pa so zanesljivo zmagali s 5:2.

Steven Stamkos, Nikita Kučerov in Alex Killorn so za goste vsak dosegli po gol in podajo že v uvodni tretjini, en gol pa je v tem delu tekme dosegel še Victor Hedman, skupaj pa je Tampa v le 2:02 minute pokopala vratarja kraljev Jonathana Quicka in s tem vodilni ekipi pacifiške skupine prizadejali prvi domači poraz po rednem delu na domačem ledu.

Po enkrat je za zmago zadel še Vladislav Namestnikov v zadnji tretjini, vratar gostov Peter Budaj pa je proti svoji nekdanji ekipi zbral 22 obramb.

Slovenski hokejski zvezdnik Kopitar je v statistiko vpisal eno podajo, proti vratom tekmeca pa je sprožil štiri strele, a neuspešno.

Naslednja tekma kralje čaka v nedeljo, ko bodo prav tako v domači dvorani gostili kalifornijske tekmece San Jose Sharks.