femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 27.10.2017 08:45:35

Mojster ostaja mojster: Nor zadetek KRALJA KOPITARJA in nova zmaga Los Angelesa (video)

Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar v novi sezoni lige NHL iz tekme v tekmo niza dobre predstave. Na gostovanju Los Angeles Kings v Kanadi pri Montreal Canadiens je v statistiko s pravo mojstrovino vpisal že sedmi zadetek sezone, kralji pa so zmagali s 4:0 in so še naprej najboljša ekipa zahodne konference, sicer so drugi v celotni ligi.

Blestel je tudi vratar Jonathan Quick, ki je na svoji jubilejni 500. tekmi v NHL zaustavil 40 strelov in še 46. v karieri ohranil svojo mrežo nedotaknjeno. Junak minule zmage kraljev proti Ottawa Senators Adrian Kempe in Tyler Toffoli sta zadela v razmaku 11 sekund uvodne tretjine, kralji pa so povsem zasenčili domačo vrsto.

"Zmagali smo, to je najpomembneje. Ta čas smo na turneji šestih tekem in za ekipo je pomembno, da ne popuščamo in igramo dober hokej," je po zmagi dejal junak večera Quick in o svojem mejniku dodal: "Super je, a čez nekaj dni me že čaka 501. nastop, tako da se bom raje ukvarjal s tem, ki prihaja."

Med strelce se je vpisal še Kurtis MacDermid in pomagal kraljem prizadejati še drugi poraz Montrealu v tednu dni; na tekmi v Los Angelesu so Kings slavili s 5:2.

Naslednja tekma kralje čaka v soboto, ko bodo gostovali pri Boston Bruins.

Dvakratni zaporedni branilci naslova Stanleyjevega pokala Pittsburgh Penguins so na domačem ledu po podaljšku z 2:1 ugnali Winnipeg Jets. Junak večera je bil Phil Kessel, ki je v podaljšani igri ukanil gostujočega vratarja Connorja Hellebuycka in po dobri minuti dodatne igre s svojim okroglim 300. zadetkom v NHL zapečatil razplet tekme.

Kessel, ki je očitno specialist za podaljšek, saj je dosegel zmagoviti zadetek v dodatnem igralnem času tudi v torek proti Edmontonu, je postal 18. ameriški hokejist z vsaj 300 zadetki v NHL, med še dejavnimi v ligi pa zaostaja le za igralcem Minnesote Zachom Parisejem. Parise je sicer pred dnevi uspešno prestal operacijo hrbta, ki ga je od ledenih ploskev oddaljila za osem do deset tednov.

Enkrat je za pingvine, ki so zmagali petič na zadnjih šestih tekmah, zadel še Conor Sheary. Edini gol za goste je dosegel Josh Morrissey.