Konec stečaja cerkvenega Zvona: izgubljenih 800 ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Poroka na prvi pogled: Kdo plačuje račune?

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 21.12.2023 21:56:19

Celjani prekratki proti Val Gardeni

ALESFEVZER.COM
Hokejisti ekipe RST Pellet Celje so v tekmi alpske lige v gosteh izgubili proti Val Gardeni z 1:3 (0:0, 0:1, 1:2).

Celjani so pred gostovanjem v Val Gardeni izgubili na osmih zaporednih tekmah v regionalnem tekmovanju. V prejšnjem krogu so klonili proti drugouvrščenemu Zell am Seeju, danes pa so izgubili še proti Val Gardeni. Celjani z 18 točkami ostajajo na predzadnjem, 15. mestu prvenstvene razpredelnice.

Domačini so bili v uvodni tretjini boljši tekmec, imeli več priložnosti, a je ostalo pri začetnem izidu 0:0. Takoj po prvem odmoru pa so domačini povedli, po slabi minuti je za vodstvo pri igri z igralcem več na ledu poskrbel Anthony De Luca.

Odločilna je bila sklepna tretjina, v kateri so v 51. minuti domači povišali na 2:0 po golu Simona Pitschielerja. Bradley James McGowan (56.) je nato zadel za 3:0, tolažilni zadetek za Celjane pa je dosegel Gregor Žeželj v 58. minuti.

Hokejisti iz knežjega mesta bodo naslednjo tekmo v alpski ligi igrali 26. decembra, ko bodo gostovali pri Fassi.

Značke: hokej, celje