Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 18.02.2020 23:02:57

Po dveh porazih le zmaga Olimpije

Hokejisti SŽ Olimpije so v 3. krogu drugega dela alpske lige doma premagali Cortino s 5:2 (2:0, 2:1, 1:1).

Potem ko so Ljubljančani v prvih dveh krogih drugega dela, v katerem so v vodilni skupini v družbi še petih najboljših ekip rednega dela, izgubili proti Jesenicam in Asiagu, so danes proti Cortini, ki je imela pred tekmo enak točkovni izkupiček kot Olimpija, pokazali boljši obraz.

Anže Ropret je načel mrežo tekmeca v sedmi minuti, gola Marka Čepona v 16. in 22. minuti pa sta pomenila vodstvo s 3:1. Martin Bohinc je v 31. minuti povišal na 4:1. Ko je Kristjan Čepon v 51. minuti zadel za 5:2, je bil zmagovalec odločen.

Ljubljančane, branilce naslova, naslednja tekma čaka v četrtek, ko bodo gostovali pri Pustertalu.

Značke: hokej, sta