Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 17.11.2018 20:17:58

Četrti zaporedni poraz zmajev

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige v gosteh izgubili z Lustenauom z 0:3 (0:1, 0:2, 0:0).

Ljubljančani so se znašli v krizi. Potem ko so v prvem delu sezone dobili devet tekem v nizu, so danes izgubili četrtič zapored.

v Lustenauu so si zaostanek nabrali do konca druge tretjine, v zadnji pa, čeprav so bili boljši in imeli več strelov na gol, niso v mrežo spravili niti enega ploščka.

Za izbrance trenerja Jureta Vnuka ne bo veliko počitka, že v nedeljo jih čaka novo gostovanje, njihov tekmec pa bo ekipa nekdanjega slovenskega selektorja Nika Zupančiča Feldkrich. Zupančičevo moštvo je pred 14 dnevi že igralo v Tivoliju in takrat je bil izid 4:1 za Feldkirch. Slabše predstave v zadnjem času se poznajo tudi na lestvici, saj je Olimpija zdaj šesta.

Naslednjo domačo tekmo bod Ljubljančani odigrali 25. novembra, ko bodo v Tivoliju gostovali Jeseničani.

Značke: olimpija, jure-vnuk, ahl