Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

1 28.10.2017 21:46:14

Konec zmagovitega niza Jeseničanov, klonili proti predzadnjemu moštvu!

vszi
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 14. krogu alpske lige v gosteh izgubili proti Val Gardeni z 2:3 (1:0, 1:2, 0:1).

Jeseničani, ki so v alpski ligi prekinili niz desetih zmag, so povedli že po 22 sekundah, ko je zadel Blaž Tomaževič. Luka Kalan je v 34. minuti podvojil prednost, v naslednji minuti pa je Gabriel Vinatzer zaostanek domačih znižal. Fabio Kostner je v 39. minuti poskrbel za izenačenje na 2:2, za popoln preobrat in vodstvo s 3:2 pa Jere Ölander v 44. minuti.

Gorenjce, ki kljub porazu ostajajo trdno v vrhu lestvice, naslednja preizkušnja čaka v sredo, ko bodo gostili Fasso.

Značke: hokej, sta