Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

poroka-na-prvi-pogled, 3 Njena.si

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

1 31.01.2018 21:44:26

Sij Acroni Jesenice - Zell am See 6:2 (1:0, 2:2, 3:0)

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi alpske lige premagali Zell am See s 6:2 (1:0, 2:2, 3:0).

Za Jeseničane so zadeli Luka Kalan (12. in 48.), Jure Sodja (29.), Luka Bašič (38. in 49.) ter Markus Piispanen (41.).

Železarji so se oddolžili današnjemu tekmecu za poraz na medsebojni tekmi pred nekaj dnevi, takrat so kljub premoči pri strelih klonili z minimalnim izidom 0:1, danes pa so sredi tekme sicer dovolili tekmecem, da so izničili začetni zaostanek dveh golov, a so potem tudi sami hitro odgovorili.

Ključno za potek tekme je bilo obdobje ob koncu druge in na začetku tretje tretjine, ko so domači kar dvakrat zadeli v polno z igralcem manj. Po vodstvu s 4:2 so stopnjevali ritem ter v minuti in pol zadeli še dvakrat in dokončno določili zmagovalca.

Jeseničani so trdno tretji v ligi, do konca pa imajo še pet tekem, naslednjo 3. februarja v gosteh pri Fassi, potem pa jih v regionalnem tekmovanju čaka premor do konca olimpijskih iger, še pred začetkom teh pa bodo v ponedeljek igrali povratno polfinalno tekmo domačega prvenstva, prvo so v Celju dobili s 4:2.

Značke: hokej, sta