Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 24.01.2018 22:59:52

Jeseničani za las prekratki pri vodilnem Asiagu

M24.si
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi alpske lige v gosteh izgubili z vodilnim Asiagom s 3:4 (0:2, 1:2, 0:2).

Za Jeseničane so zadeli Erik Svetina (37.), Tadej Čimžar (50.) in Luka Kalan (54.).

Po polovici tekme se je zdelo, da bodo slovenski prvaki doživeli visok poraz. Domači, vodilna ekipa alpske lige, so namreč v 32. minuti povedli že s 4:0, a se gostje niso predali. Že v drugi tretjini so zaostanek znižali, v zadnji pa so se s še dvema zadetkoma povsem približali, popolnega preobrata pa jim nato vendarle ni uspelo izvesti.

Kljub porazu Jeseničani ostajajo zanesljivo tretji na lestvici, imajo 74 točk, Asiago je zdaj pri 83.

Naslednja tekma železarje čaka v soboto, ko bodo spet gostovali pri ekipi Zell am See.

Značke: hokej, sta