lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

0 20.12.2017 21:54:52

Zmaji po rednem delu, Jeseničani po podaljšku

Obe slovenski ekipi sta danes v alpski ligi dosegli zmago. Ljubljančani sicer že v rednem delu s Kitzbühlom, Jeseničani pa po kazenskih strelih s Pustertalom.

SŽ Olimpija - Kitzbühel 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)

Hokejisti SŽ Olimpije so na svoji 24. tekmi alpske lige premagali Kitzbühel s 4:2 (0:0, 2:1, 2:1).

Gosti so sicer povedli v 24. minuti, toda zatem so Ljubljančani zadeli trikrat zaporedoma, in sicer Aljaž Uduc v 34., Miha Zajc v 36. in Luka Zorko v 51. minuti. Kitzbühel je še znižal zaostanek, v 53. minuti pa je Maks Selan postavil končni izid.

Olimpija je tako po 24 tekmah pri 12 zmagah po rednem delu, dveh po podaljških, enem porazu po podaljških in devetih porazih. S tem je utrdila mesto med prvo sedmerico v ligi.

Olimpija bo čez tri gostovala pri Lustenauu.

Sij Acroni Jesenice - Pustertal 2:1 (0:0, 0:1, 1:0; 1:0)

Jesenice, 20. decembra - Hokejisti Sija Acronija Jesenic so na svoji 22. tekmi alpske lige po kazenskih strelih premagali Pustertal z 2:1 (0:0, 0:1, 1:0; 1:0).

Gosti so povedli v 40. minuti, ko je bil uspešen Eric Pance. V 46. minuti je izenačil David Planko, pri kazenskih strelih pa je tekmo v domač prid odločil Erik Svetina.

Jeseničani imajo tako po 22 tekmah 14 zmag po rednem delu, tri po podaljških oziroma kazenskih strelih, dva poraza po podaljških in tri poraze. S tem so na tretjem mestu lestvice.

Jeseničani bodo čez tri dni gostili Neumarkt.