Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

poroka-na-prvi-pogled, 3 Njena.si

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

0 29.11.2017 22:49:42

Olimpija razbila Asiago

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige premagali Asiago s 4:0 (1:0, 0:0, 3:0).

Za Ljubljančane so zadeli Andrej Hebar v 12. minuti, Luka Ulamec (43.), Aljaž Uduč (45.) in Matic Kralj (50.).

Hokejisti SŽ Olimpije so se po prejšnji zmagi nad Pustertalom spet pomaknili tik pod vrh lestvice, danes pa jih je čakal zahteven obračun s sosedi na lestvici. Asiago je bil večji del trd tekmec, na koncu pa so domači hokejisti pritisnili in s tremi zadetki v zadnjem delu odločili dvoboj ter se kot četrti na lestvici Asiagu približali le na točko zaostanka.

Dolgo je sicer kazalo, da bo tekma tesna, domači so povedli sredi prve tretjine, potem pa sta vratarja, Robert Kristan pri domačih in Frederic Cloutier pri gostih, svoje delo odlično opravljala. Kristan je ohranil nedotaknjeno mrežo do konca dvoboja, zbral je 34 obramb, njegovega tekmeca v vratih Asiaga pa so domači spet "načeli" v 43. minuti. Ko je minuto pozneje zadel še Uduč, so bili zeleno-beli v naletu, učinkovito zadnjo tretjino pa je z zadetkom končal Kralj.

Naslednjo tekmo bodo Ljubljančani igrali že v petek, ko bodo gostovali pri Bregenzerwaldu.

Značke: hokej, sta