Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

ronaldo sesko lv Ekipa24.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

0 15.11.2017 22:27:16

Jeseničani dobili prvo tekmo po reprezentančnem premoru

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 17. krogu alpske lige v gosteh premagali Egno s 4:0 (0:0, 2:0, 2:0).

Egna, ki še nima zmage po rednem delu, je bil tudi proti Jeseničanom brez možnosti za uspeh. Za železarje pa je enako pomembno dejstvo, da so na lestvici vnovič prehiteli Olimpijo, ki je bila prosta, in se prebili na drugo mesto na razpredelnici.

A domači so dolgo zdržali in Gorenjci so pritisk prvič kronali šele v 32. minuti z golom Erika Svetine, pet minut kasneje je Žan Jezovšek razliko zvišal na +2. Luka Kalan je v zadnjem delu povišal na 3:0, v končnici, ko so domači zamenjali vratarja s šestim igralcem v polju, pa je Svetina postavil končni izid.

Jeseničane čez tri dni čaka novo gostovanje, in sicer pri Vipitenu.

Značke: hokej, sta