Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

jure-podjavoršek Njena.si

Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

0 01.10.2017 22:36:39

SŽ Olimpija s peto zaporedno zmago na drugo mesto lige AHL

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 5. kroga alpske lige premagali Lustenau s 5:1 (0:0, 4:1, 1:0).

Za Ljubljančane so zadeli Maks Selan (21. in 58.), Andrej Hebar (26. in 29.) in Črt Snoj (39.).

Štiri zmage v nizu za novo najmočnejše ljubljansko moštvo so na tribune Tivolija že privabile nekaj več navijačev, kot se jih je zbralo ob uvodu v tekmovanje. Na koncu so lahko pozdravili nov uspeh zeleno-belih, že peto zaporedno zmago.

Začetek tekme je bil dokaj izenačen, domači pa niso izkoristili dveh zaporednih kazni tekmecev, tako da se je prvi del končal brez golov.

Učinkovitost so domači popravili takoj na začetku drugega dela, zadel je Selan, pozneje pa v treh minutah dvakrat še Andrej Hebar. Čeprav vratar Robert Kristan tokrat ni ohranil nedotaknjene mreže, pa zmaga zmajev ni bila vprašljiva, dokončno jo je potrdil že Črt Snoj v 39. minuti.

Piko na i je pred koncem s strelom na prazna vrata ob igralcu manj postavil Selan.

V naslednjem krogu bodo ljubljanski hokejisti 4. oktobra gostili drugo zasedbo celovškega moštva KAC, potem pa jih 7. oktobra čaka še ena domača tekma z Bregenzerwaldom.

Značke: hokej, sta