Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 30.12.2016 22:11:11

Povedli so, a niz porazov še kar traja

m24.si
Hokejisti Olimpije so v 37. krogu lige Ebel izgubili z VSV Beljakom z 2:8 (1:2, 1:3, 0:3).

Hokejisti Olimpije so podaljšali niz porazov. Na gostovanju v Beljaku so izgubili trinajstič zapored oziroma tridesetič v sezoni. Do konca rednega dela je še sedem krogov, Ljubljančani pa bodo naslednjo tekmo igrali že 1. januarja, in sicer v Gradcu.

Gostovanje pri ekipi, proti kateri so zeleno-beli vknjižili zadnji uspeh in to že davnega 27. novembra, je bilo neuspešno. Varovanci trenerja Bojana Zajca so sicer povedli, toda nadaljevanje je prineslo bridko spoznanje. Usodne so bile uvodne minute druge tretjine, ko je Olimpija v minuti in pol prejela tri zadetke. Dva je ob podajah slovenskega reprezentanta Jana Urbasa dosegel Evan McGrath, tretjega za 5:1 pa je prispeval Daniel Nageler. Do konca tekme so gostitelji dosegli še tri zadetke, za Ljubljančane pa je drugega zabil Žiga Pešut.

VSV Beljak – Olimpija 8:2 (2:1, 3:1, 3:0)

Beljak - Mestna dvorana. 3000 gledalcev. Sodniki: Siegel (Avstrija, glavni), Trilar (Slovenija, glavni), Kaspar (Avstrija), Rakovič (Slovenija).
Strelci: 0:1 Bussieres (Langkow, Guimond, 4.), 1:1 Locke (McGrath, 7.), 2:1 McGrath (Locke, Mühlstein, 16.), 3:1 McGrath (Locke, Urbas, 25.), 4:1 McGrath (Urbas, Ouellet - Blain, 26.), 5:1 Nageler (Brunner, Platzer, 27.), 5:2 Pešut (Čepon, Bussieres, 29.), 6:2 Verlič (Labrecque, Hunter, 39.), 7:2 Latendresse (Schlacher, Hunter, 48.), 8:2 Hunter (Latendresse, Labrecque, 57.).
Kazenske minute: VSV Beljak, Olimpija.