Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

1 03.01.2020 14:53:37

Anamarija Lampič tokrat 18.

Najboljša slovenska smučarska tekačica ta čas Anamarija Lampič je na tekmi za svetovni pokal v Val di Fiemmeju, ki je štela tudi kot četrta v vrsti za novoletno turnejo, osvojila 18. mesto na 10 km s skupinskim startom. Za zmagovalko, Norvežanko Astrid Uhrenholdt Jacobsen, je zaostala minuto in 6,6 sekunde.

V troboju za zmago je na koncu drugo mesto osvojila Švedinja Ebba Andersson, ki je zaostala štiri desetinke, tretja pa je bila Nemka Katharina Hennig s sekundo zaostanka.

Ob 15.15 se bo začela še tekma tekačev na 15 km s skupinskim startom, na startni črti bo tudi drugi Slovenec Miha Šimenc.