Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Maja Monrue: Še vedno verjame, da je v dvoje ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 04.02.2018 18:45:13

Fletcher zmagal, Šarc 15. v Planici

Tudi drugo tekmo celinskega pokala v nordijski kombinaciji v Planici je dobil izkušeni Američan Bryan Fletcher, najboljši Slovenec pa je bil tudi na današnji tekmi Leon Šarc, ki je zasedel 15. mesto.

V dolini pod Poncami so se nordijski kombinatorci danes pomerili še na 13. tekmi celinskega pokala v tej sezoni. Fletcher je drugouvrščenega Avstrijca Martina Fritza ugnal za 39 sekund, tretji je bil zmagovalčev brat Taylor Fletcher, ki je zaostal že 85 sekund, čeprav je bil po skokih šele na 15. mestu.

Najboljši Slovenec je bil Šarc, ki je osvojil 15. mesto. Po skokih je bil deseti, njegov zaostanek v cilju pa je znašal 2:52 minuti. Točke je na 27. mestu ujel še Gašper Brecl, brez njih pa so ostali Nik Knaus, Rok Juvančič, Ožbej Jelen, Matevž Malovrh in Rok Jelen, ki so se zvrstili med 32. in 39. mestom.