Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 25.03.2017 18:44:54

Veleslalomska prvaka Drevova in Hrobat

Najboljši slovenski smučarji se ob koncu sezone merijo še na tekmah državnega prvenstva. Danes so na Krvavcu izvedli veleslaloma, prvaka sta postala Ana Drev in Miha Hrobat.

V ženski konkurenci je naslov ubranila Ana Drev (DVO-SK Dvornik transport), podprvakinja pa je postala Meta Hrovat, ki je za najboljšo slovensko veleslalomistko zaostala 1,67 sekunde. Tretje mesto je osvojila Klara Livk, ki je zaostala 1,99 sekunde. V absolutni konkurenci je bila sicer druga Poljakinja Maryna Gasinica-Daniel (+ 1,26).

V moški konkurenci je Martina Čatra, ta je danes odstopil, nasledil Miha Hrobat (TRG - ASK Triglav Kranj), ki je bil v absolutni konkurenci tretji. Njegov čas je bil le za šest stotink slabši dosežka Avstrijca Magnusa Walcha in le dve od časa njegovega rojaka Marca Schwarza. Slovenski podprvak je postal prvi slovenski veleslalomist sezone, Žan Kranjec, ki je za rojakom zaostal 30 stotink. Tretje mesto je z zaostankom 1,08 sekunde za Hrobatom zasedel Klemen Kosi.

V nedeljo se bodo dekleta in fantje merili še v slalomu. Naslova branita Ana Bucik in Štefan Hadalin.

Značke: alpsko smučanje, dp