Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

tu
tu
0 20.07.2022 12:14:47

Lep uspeh Jakupovićeve

Dalila Jakupović je pretekli teden igrala na močnem turnirju ITF (nagradni sklad 60.000 dolarjev) v latvijski Liepaji.

Med posameznicami je prišla do polfinala. V prvem krogu je s 6:3, 4:6, 6:1 premagala Ukrajinko Valerijo Strahovo, v drugem krogu pa četrto nosilko, Japonko Karumi Naro, s 6:4, 6:1, v četrtfinalu pa še Italijanko Martino Colmegno s 6:7 (6), 6:3, 6:3. V polfinalu je s 7:5, 3:6, 5:7 izgubila proti poznejši zmagovalki, Američanki Emmi Navarro, ki je bila peta nosilka. Uvrstitev v polfinale je Dalili prinesel skok za 30 mest na lestvici WTA, na kateri je zdaj na 250. mestu. V dvojicah pa je Dalila združila moči s Srbkinjo Ivano Jorović. Že v prvem krogu sta izločili prvi nosilki, grško-ukrajinski par Gramatikopulu/Strahova, s 6:2, 7:6 (4). V drugem sta bili boljši od kitajsko-indonezijske naveze Gumulya/Xiaodi You s 6:4, 6:2, v polfinalu pa sta bili boljši od domačega para Spaka/Tomase s 6:0, 6:4. V velikem finalu sta bili s 6:4, 6:3 boljši od britansko-indijske naveze Appleton/Thombare.

Značke: tenis, šport