Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 02.10.2018 17:32:23

Halepova bo počivala zaradi poškodbe hrbta

Številka ena ženskega tenisa Romunka Simona Halep je utrpela zdrs medvretenčne ploščice, je pokazal pregled po nedeljski predaji v prvem krogu turnirja WTA v Pekingu. Za zdaj še ni jasno, koliko časa bo odsotna z igrišč, sama upa, da bo lahko še letos igrala.

"Slikanje hrbta z magnetno resonanco je pokazalo, da je prišlo do zdrsa medvretenčne ploščice," je danes na Facebooku zapisala 27-letna teniška igralka. "O poškodbi se bom v naslednjih dneh pogovorila z zdravniki, a upam, da se kmalu vrnem na teniška igrišča."

Če se ne bo na teniška igrišča uspela vrniti že prej, si Romunka zagotovo želi, da bi se pozdravila vsaj za turnir zaključne osmerice v Singapurju, ki se začne 21. oktobra.

Romunka je svoj prvi naslov na turnirjih velike četverice osvojila letos na odprtem prvenstvu Francije, potem ko je pred tem trikrat izgubila v finalu grand slama.

Na turnirju v Pekingu je proti kvalifikantki Ons Jabeur iz Tunizije predala dvoboj, potem ko je prvi niz izgubila s 6:1.

Značke: tenis, wta, poškodba