Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 20.02.2018 17:58:03

Suzana Lukić poskrbela za najboljši slovenski izid v Györu

Mlada strelka Suzana Lukić je poskrbela za današnji najboljši slovenski dosežek na evropskem prvenstvu z zračnim orožjem v madžarskem Györu. Strelka iz Trzina je v mladinski konkurenci z zračno puško zasedla deseto mesto, potem ko je zadela 622,7 kroga. Urška Hrašovec (618,5) je tekmo končala na 29., Nuša Žnidarič (617,5) na 32. mestu.

Na moški tekmi z zračno puško je Jure Sočič (614,1) osvojil 39., Maj Kadunc (611,8) 43., Nejc Klopčič (610,9) pa 46. mesto.

Na ekipni mešani tekmi z zračno pištolo sta Anja Prezelj in Anže Gmajnič zasedla 21. mesto (746 krogov), Klara Smolič in Žan Bogša pa 31. mesto (736 krogov) v konkurenci 34 parov.

Članske strelske preizkušnje se začnejo v petek, slovenske barve pa bodo branili Živa Dvoršak, Urška Kuharič, Sonja Benčina, Benjamin Jodl in Jakob Petelinek (vsi zračna puška) ter Majda Raušl, Jagoda Tkalec, Denis Bola Ujčič, Kevin Venta, Sašo Stojak in Blaž Kunšek (vsi zračna pištola).

Značke: strelstvo, ep