Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 13.09.2021 18:03:03

Hrvati so MOČNO ZAGROZILI Slovencem, nato pa je SLEDILO TOLE!

cev
Slovenski odbojkarji so po po štirih dneh premora vendarle nadaljevali nastope na evropskem prvenstvu.

S tremi zmagami in porazoma so osvojili drugo mesto v skupini, kar jim je v osmini finala prineslo dvoboj s Hrvati. Naši južni sosedi trenutno niso na taki ravni, kot Slovenci, kar se je videlo tudi v popoldanskem obračunu.

Tekmeci so sicer dobro začeli, konkretno zagrozili, v prvem nizu so povedli s 4:0, a nato so se Slovenci razigrali ter dobili prvi in drugi niz (na 20 in 18). V tretjem so vodili z 19:17 in zdelo se je, da bodo slavili s 3:0, nato pa je na servis prišel Andrić, ki je z osmimi zaporednimi asi Hrvatom priigral zmago z 25:19.

To je Slovence tako razjezilo, da so v četrtem nizu nasprotnika dobesedno odpihnili z igrišča, bilo je 25:12 in varovanci Alberta Giulianija so se uvrstili v četrtfinale, kjer jih čaka boljši iz obračuna med Francijo in Češko, ki se bo začel ob 19. uri. Vsi se verjetno še dobro spomnite, da so bili Francozi naši krvniki v finalu leta 2015.