Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

0 12.10.2017 19:33:27

Bennett dobil tudi tretjo etapo po Turčiji

Irski kolesar Sam Bennett (Bora-Hansgrohe) je zelo razpoložen na letošnji dirki po Turčiji. Danes je namreč dobil še tretjo etapo te dirke, ki je kolesarje preko 129 kilometrov popeljala od kraja Fethiye do Marmarisa. Kot skupno vodilni ima pred danes in tudi sicer skupno drugouvrščenim Belgijcem Edwardom Theunsom (Trek) 14 sekund prednosti.

Bennett je danes zmagala v ciljnem sprintu, še tretjič je bil boljši od konkurentov, tretji je bil tokrat Italijan Simone Consonni (UAE Team Emirates). Edini slovenski predstavnik na dirki Marko Kump (UAE Team Emirates) je bil 58., za zmagovalcem je zaostal 48 sekund. Skupno zaseda 68. mesto s pribitkom 3:08 minute.

Jutrišnja četrta etapa od Marmarisa bo kolesarje preko 204 kilometrov vodila do Selcuka, dirka se bo v nedeljo končala v Istanbulu.

Značke: kolesarstvo, sta