Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

1 09.11.2019 09:50:32

Prvaki na derbiju pričakovano 'namahali' goste

Po reprezentančnem odmoru je bil v petek odigran sedmi krog prve slovenske futsal lige. Do zmag so na vseh tekmah prišli domačini, med njimi državni prvaki in vodilno moštvo lige iz Dobovca, ki ostaja neporaženo.

Dobovec Pivovarna Kozel je v derbiju lige s 6:3 ugnal doslej drugouvrščene Litijane. Domačini so v 19. minuti vodili 3:0, dva gola je dosegel Denis Totoškovič, enega Teo Turk. Oslabljeni gostje so se v 26. minuti po dveh golih Josipa Jurića približali na 3:4, zmago gostiteljev pa sta potrdila Žiga Čeh in Kristjan Čujec.

Čujec z 10 zadetki tako ostaja prvi na lestvici strelcev v tej sezoni, pred soigralcem Totoškovičem z devetimi goli.

Strelsko najbolj razpoložen v preteklem krogu je bil Vanc Florjančič, ki je pri zmagi svoje Škofje Loke proti Ptuju s kar 9:3 dosegel hat-trick. Moštvo Stripy iz Škofje Loke je tako na lestvici z enakim izkupičkom, a z odigrano tekmo manj, prehitelo Litijo na drugem mestu.

Sploh prvo zmago v tej sezoni državnega prvenstva pa je dosegel vrhniški Siliko, ki je s 4:2 premagal Škofijčane. Po izenačenem prvem polčasu (1:1) si je Vrhnika zmago zagotovila s tremi goli v drugem polčasu.

Do prve zmage v sezoni je prišel tudi povratnik v ligi ekipa Tomaž Šic Bar. Varovanci trenerja Mateja Gajserja so s 4:0 porazili Sevničane, svoj prvi gol v sezoni pa je dosegel Darijo Dragosavac, ki je že v drugi minuti načel gostujočo mrežo.

* Izidi:

Dobovec Pivovarna Kozel - Litija 6:3 (3:1)
1:0 Turk (6.), 2:0 Totoškovič (7.), 3:0 Totoškovič (14.), 3:1 Bjelčević (19.), 4:1 Totoškovič (26.), 4:2 Jurić (26.), 4:3 Jurić (26.), 5:3 Čeh (31.), 6:3 Čujec (38.)

Siliko - Bronx Škofije 4:2 (1:1)
0:1 Kolar (16.), 1:1 Ciuha (18.), 2:1 Muratagić (22.), 3:1 Jandrić (24.), 3:2 Kolar (26.), 4:2 Popović (30.)

Stripy - Hiša daril Ptuj 9:3 (4:1)
1:0 Kanc (6.), 1:1 Krajnc (12.), 2:1 Jamnik (13.), 3:1 Tavčar (16.), 4:1 Bešter R. (20.) 5:1 Florjančič (24.), 6:1 Kanc (26.), 7:1 Florjančič (32.), 8:1 Bešter A. (34.), 9:1 Florjančič (35.), 9:2 Ramadani (36.), 9:3 Gajser (38./10m)

Tomaž Šic Bar - Sevnica 4:0 (2:0)
1:0 Dragosavac (2.), 2:0 Klanjšek (18.), 3:0 Gašparič (30.), 4:0 Senekovič U. (31.)

Značke: 1.-sfl, dobovec