Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 22.09.2017 22:25:14

Prva zmaga Mariborčanov, Litijani ostajajo na vrhu

Odigran je bil tretji krog 1. SFL. Do prve zmage so prišli aktualni državni prvaki FutureNet Maribor, ki so doma s 4:3 ugnali Oplast Kobarid, ki je izgubil sploh prvo tekmo v tej sezoni. Na vrhu je ostala Litija, ki je dosegla visoko zmago v Ivančni Gorici (7:0).

Mariborčani so po porazu in neodločenem izidu le dočakali svoj trenutek. Ekipa trenerja Mateja Gajserja je porazila Oplast, ki je pa je bolje začel obračun v dvorani Tabor. V prvi minuti je zabil Anže Širok, v nadaljevanju so pobudo prevzeli domačini. Rok Rednak je poravnal na 1:1, Dario Markić je povišal na 2:1. Zmago je po izenačenju Oplasta zagotovil Aleš Vrabel, ki je postavil končni rezultat 4:3.

Sevnica in Dobovec Pivovarna Kozel ostajata neporažena - Sevničani so zabeležili prvi neodločen izid, Dobovec pa drugega. Tekma v Sevnici, kjer so danes gostili tudi Trophy Tour (po Sloveniji potuje lovorika za prvaka Eura 2018), se je končala z 1:1. Gola sta prispevala Kristjan Čujec in Domen Krnc.

Litijani so se utrdili na vrhu, tokrat so svojo učinkovitost potrdili v Ivančni Gorici s 7:0. Po dva zadetka sta dosegla Alen Fetić in Teo Turk.

Uvodno zmago sezone je zabeležil tudi Bronx, ki je v 37. minuti dosegel odločilni gol - zmagovalca je odločil kapetan Nik Zajc.

1. SFL, 3. krog:
Sevnica - Dobovec Pivovarna Kozel 1:1 (0:1)

0:1 Čujec(4.),1:1 Krnc (33.)

Ivančna Gorica - Litija 0:7 (0:4)
0:1 Fetić (3.), 0:2 Jelić (9.), 0:3 Turk (11.), 0:4 Fetić (20.), 0:5 Totošković (21.), 0:6 Duščak (30.), 0:7 Turk (40.)

FutureNet Maribor - Oplast Kobarid 4:3 (2:2)
0:1 Širok (1.); 1:1 Rednak (8.); 2:1 Markič (11.), 2:2 Kravanja (19.); 3:2 Jandrić (25.); 3:3 Sovdat (28.); 4:3 Vrabel (33.)

Bronx Škofije - Benedikt Avtodeli Džauš 3:2 (1:2)
0:1 Vindiš (6.), 0:2 Buzeti (13.), 1:2 Čuk (17.), 2:2 Mataja (24.), 3:2 Zajc (37.)