Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 21.01.2017 09:36:57

Futsal: Štiri zmage ostale doma v prvi ligi

Tina Kosec
Na petih tekmah 12. kroga 1. SFL so štiri zmage ostale doma in v gosteh je bil uspešen le državni prvak Proen Maribor. Skupno vsem ostalim tekmam pa je, da se je o zmagovalcu odločalo v zadnjih treh, štirih minutah.

Drugo zaporedno zmago v letu 2017 je zabeležil Oplast, ki je doma spreobrnil zaostanek za Dobovcem 0:1 v končni uspeh - 4:2. Dva gola za nova zmago Oplasta je prispeval kapetan Jaka Sovdat, v dresu gostov se je z dvema zadetkoma izkazal Matjaž Vojsk.

Aktualni državni prvaki Proen Maribor so prišli še do 11. zmage v 12 krogih 1. SFL. Tokrat so varovanci trenerja Roberta Grdovića v gosteh z 8:1 porazili Tomaž Šic Bar. S petimi goli se je v dresu vijoličastih izkazal Denis Totoškovič.

Pravo dramo so ljubitelji futsala videli v Litiji. Sila oslabljeni Benedikt je neustrašno začel obračun in v 8. minuti vodil 0:2. Litijani so se vrnili, v 22. minuti so povedli z golom Gašperja Vrhovca (3:2), potem pa je zadel še Tine Šturm za 4:3. Gostje so izenačili, za 5:4 in domače tri točke pa je zabil Klemen Duščak.

Na Škofijah sta v tekmi kroga igrala domači KMN Bronx in gostujoči KMN Sevnica. Prek Uroša Martića so gostje povedli, temu pa so sledili trije zaporedni goli domačinov ter številne zapravljene priložnosti. Za nameček je domači vratar Alen Mordej v 2. polčasu obranil tudi šestmetrovko. Gostje so poravnali na 3:3, prvo zmago po dveh zaporednih porazih pa je gostiteljem zagotovil Rok Grželj z golom v 39. minuti.

Velik korak h končnici so naredili Vrhničani Zavas Siliko, sicer novinec v 1. SFL. Doma so s 5:3 porazili Puntar. Prvi in zadnji je žogo mrežo gostov iz Tolmina spravil 23-letni Klemen Kunc, ki je v svoji 8. tekmi v 1. SFL dosegel svoj 2. in 3. gol v sezoni.

Izidi: 12. krog:
Zavas Siliko - KMN Puntar 5:3 (1:2)

1:0 Kunc (11.), 1:1 Kunsterle (16.), 1:2 Kavčić (19.), 2:2 Paulič (23.), 2:3 Vidič (27.), 3:3 Behrić (30.), 4:3 Behrić (35.), 5:3 Kunc (40.)

KMN Oplast Kobarid - KMN Dobovec Pivovarna Kozel 4:2 (0:1)
0:1 Vojsk (14.), 1:1 Sovdat (26.), 2:1 Sovdat (34.), 3:1 Kravanja (36.), 4:1 Lenarčič (38.), 4:2 Vojsk (39.)

KMN Bronx Škofije - KMN Sevnica 4:3 (3:1)
0:1 Martić (3.), 1:1 Zajc (8.), 2:1 Radiškovič (10.), 3:1 Grželj (19.), 3:2 Grigić (28.), 3:3 Martić (31.), 4:3 Grželj (39.)

FC Litija - KMN Benedikt 5:4 (2:2)
0:1 Senekovič U. (7.), 0:2 Čuček (8.), 1:2 Čujec (9.), 2:2 Vrhovec G. (10.), 3:2 Vrhovec G. (21.), 3:3 Turk (22./ag), 4:3 Šturm (30.), 4:4 Senekovič M. (36.), 5:4 Duščak (37.)

KMN Tomaž Šic Bar - Proen Maribor 1:8 (1:6)
0:1 Totošković (9.), 0:2 Totošković (10.), 1:2 Gašparič (11.), 1:3 Hanabegović (12.), 1:4 Fideršek (12.), 1:5 Totošković (14.), 1:6 Jandrić (19.), 1:7 Totošković (29.), 1:8 Totošković (40.)

Značke: futsal, 1-sfl